نمای ساختمان

رضایت خانه با ما چون لایقش هستید
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست همکاری” آمادگی خود را جهت همکاری در حوزه های مختلف اعلام نمایید. همکاران ما پس از بررسی سوابق، مصاحبه و دریافت مدارک مرتبط در صورت تایید شما را در لیست همکاران ما براساس تخصص شما قرار می دهند.
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست کار” به سادگی و با چند کلیک درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن هماهنگی لازم را با شما انجام خواهد داد تا نیازمندی شما به بهترین شکل ممکن توسط تیم متخصصین و خبرگان مجموعه “خانه باما” رفع گردد.
 • پیچ و رولپلاک نما ساختمان برای جلوگیری از شل شدن سنگ نمای ساختمان در اثر عوامل مختلف پیچ و رولپلاک نما بدون داربست وبا طناب، به منظور محکم سازی و مقاوم سازی وتثبیت سنگهای نمای ساختمان انجام میشود تا خطرات احتمالی پیشگیری کرد و امنیت ساختمان را افزایش داد.
 • رولپلاک نوعی بست است که روی دیوار نصب می شود. جنس آن ها معمولا پلاستیکی و مخروطی شکل است و  بهترین نوع پیچ را که باید در اسکوپ کردن سنگ ها به کار برد پیچ گالوانیزه است زیرا در برابر شرایط جوی مقاومت بیشتری از خود نشان میدهد و بهتر است که این پیچ ها بر روی بتونه کار شوند. بد نیست بدانیدکه این  بعد از پیچ و رولپلاک نما، این پیچ ها در ظاهر ساختمان  از فاصله حداقل ۵ متری قابل رویت نیستند.
 • نماشوییساختمان نیز از مهم ترین خدمات مربوط به ساختمان می باشد که انجام آن هرچند وقت یکبار برای زیبایی ساختمان های مسکونی و اداری و تجاری توصیه می شود . منظور از نماشویی ، شست وشوی کامل نمای ساختمان که به روش های گوناگون انجام می شود.افراد متخصص در این زمینه با استفاده از دستگاه های واترجت نمای کلی ساختمان را با استفاده ازمواد شوینده مناسب تمیزمیکنند و زیبایی فوق العاده ای را به ساختمان می بخشند .نماشویی ساختمان اغلب در روزهای پایانی سال برای خانه تکانی انجام می شود ، در صورتیکه این کار به افراد ماهر در این زمینه سپرده شود تاثیر فوق العاده ای در زیبایی و جلوه هرچه بیشتر ساختمان خواهد داشت .
 • کلیه خدمات کار در ارتفاع ( پیچ رولپلاک و شستشوی نما و آبندی نما ) بدون نیاز به داربست و با حداقل هزینه ممکن اجرا میگردد.
 • مشتری گرامی با توجه به عدم استفاده از داربست در ارایه خدمات پیچ رولپلاک و شستشو نما بالاترین بیمه حوادث و مسئولیت برای کلیه کارکنان جاری و قبل از شروع بکار به رویت شما خواهد رسید.
 • ضمانت اجرا کار از زمان انجام به مدت 2 سال که در قرارداد فی مابین ذکر خواهد شد.
 • 50% از مبلغ کل قرارداد بعنوان پیش پرداخت و در زمان حضور پرسنل برای انجام کار ( روز اول کار ) میبایست به حساب اعلام شده واریز گردد و الباقی پس از اتمام کار و در پایان روز اجرا و قبل از جمع آوری تجهیزات میبایست واریز گردد.
 • کلیه هزینه هایی که خارج از تعهدات پیمانکار در جهت اجرای موضوع پیمان نامه انجام می گردد به عهده کارفرما می باشد.
 • تحویل گیری به موقع و مرحله ای کار از پیمانکار پس از اتمام هر عملیات توسط ناظر یا مدیر ساختمان در صورت این که موضوع خدمات پیچ و رولپلاک نما باشد تهیه سنگ و چسب سنگ به عهده مشتری می باشد .
 • برای کارهایی که نیاز به مجوزهای ورود و خروج و مجوزهای قانونی است مشتری مسئول دریافت آن می باشد
 • کلیه مسئولیت کارکنان به عهده شرکت خانه باما می باشد.
 • در انتهای کار مشتری یا نماینده ایشان موظف به حضور در محل کار بوده و می بایست کار را تحویل بگیرد و به ازای هر روز دیرکرد تحویل کار از جانب مشتری دو میلیون ریال به عنوان ضرر و زیان به شرکت خانه باما تعلق می گیرد.

اعلام قیمت براساس اطلاعات ارائه شده/ بازدید حضوری کارشناسان انجام می شود.