مبل شویی منازل و خودرو

رضایت خانه با ما چون لایقش هستید
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست همکاری” آمادگی خود را جهت همکاری در حوزه های مختلف اعلام نمایید. همکاران ما پس از بررسی سوابق، مصاحبه و دریافت مدارک مرتبط در صورت تایید شما را در لیست همکاران ما براساس تخصص شما قرار می دهند.
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست کار” به سادگی و با چند کلیک درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن هماهنگی لازم را با شما انجام خواهد داد تا نیازمندی شما به بهترین شکل ممکن توسط تیم متخصصین و خبرگان مجموعه “خانه باما” رفع گردد.

مبلمان یکی از پرمصرف ترین تجهیز مورد استفاده در منازل است. اهمیت نظافت و حفظ زیبایی این کالا در خانه بسیار بالاست و این مهم شرکت خدماتی خانه با ما را برآن داشت تا با جدیدترین دستگاههای شستشو اقدام به این امر نماید.

استفاده از با کیفیت ترین مواد شستشو، کادر متعهد و مجرب و سریعترین زمان خدمت رسانی با قیمتی مناسب و در نهایت رضایتمندی مشتریان عامل موفقیت خانه با ما بوده است.

یکی از تفاوت‌های اساسی شستشوی مبل به کمک دستگاه، کاهش زمان شستشو و باقی نماندن رطوبت در بافت مبل است. موردی که هنگام شستشوی مبل با شامپو فرش باعث می‌شود رطوبت و آب در مبل باقی بماند. رطوبتی که باعث از بین رفتن مبل و ایجاد لکه‌های دائمی و زرد رنگ آب می‌شود.
در پایان یکی از مزایای مبلشویی، هزینه منصفانه آن است. اگر قصد دارید به جای شستشوی مبل، روکش آن را تعویض کنید باید بدانید هزینه تعمیرات مبل ممکن است به اندازه خرید مبل نو، هزینه‌بر باشد. در صورتی که هزینه شستشوی مبلمان بسیار کمتر خواهد بود. پس با ثبت سفارش مبلشویی در خانه با ما ، امکان مشورت با یک نیروی خبره مبلشویی قبل از انجام کار را از دست ندهید!

  • مشتری گرامی خدمات ارایه شده درخصوص شستشوی مبلمان منزل تنها برای متریال پارچه قابل ارایه میباشد ( چرم، چرم مصنوعی ، پارچه و چرم قابلیت ارایه خدمات نخواهند داشت)
  • با توجه به هزینه انتقال تجهیزات مربوط به شستشوی مبل ، درصورت انصراف از خدمات در زمان حضور پرسنل مبلغ 40 هزار تومان بعنوان هزینه ایاب و ذهاب دریافت خواهد شد
  • پوسیدگی ، سوراخ بروی پارچه مبل قبل از شستشو به مشتری اعلام و مشتری مختار در انجام خدمات خواهد بود .
  • هیچگونه مبلغی مازاد بر لیست قیمت موجود در سایت از مشتری دریافت نمی گردد.
  • کلیه خدمات شستشوی مبلمان به صورت رزرو خواهد بود.
قیمت (تومان) عنوان
200.000 خشکشویی یک دست مبلمان 7 نفره به همراه لکه بری
20.000 هر عدد صندلی
30.000 هر عدد مبل اضافه
10.000 هرعدد تشک، بالشتک، کوسن اضافه
80.000 مبل تختخوابشو تک نفره
120.000 مبل تختخوابشو دو نفره
210.000 مبل تختخوابشو سه نفره
50.000 تشک خوشخواب یک نفره
100.000 تشک خوشخواب دو نفره
400.000 خشکشویی موکت تا 50 متر
8.000 خشکشویی موکت بیش از 50 متر( به ازای هر متر مربعی اضافه)
40.000 سرویس ایاب وذهاب