بنایی و دکوراسیون داخلی

رضایت خانه با ما چون لایقش هستید
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست همکاری” آمادگی خود را جهت همکاری در حوزه های مختلف اعلام نمایید. همکاران ما پس از بررسی سوابق، مصاحبه و دریافت مدارک مرتبط در صورت تایید شما را در لیست همکاران ما براساس تخصص شما قرار می دهند.
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست کار” به سادگی و با چند کلیک درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن هماهنگی لازم را با شما انجام خواهد داد تا نیازمندی شما به بهترین شکل ممکن توسط تیم متخصصین و خبرگان مجموعه “خانه باما” رفع گردد.

بنایی ساختمان از جمله کارهایی است که اکثر ساختمان‌ها پس از گذشت چندین سال به آن نیاز پیدا می‌کنند. زمانی که سرویس بهداشتی نیاز به بازسازی دارد؛ زمانی که می‌خواهیم تغییراتی در آشپزخانه یا جاهای دیگر منزل ایجاد کنیم. هم‌چنین وقت‌هایی که مشکلی در ساختمان ایجاد می‌شود در واقع باید کار تعمیرات و بنایی را شروع کرد.

اکنون اگر برای بنایی، تعمیرات جزئی ساختمان و خرده کاری بنایی ساختمان به دنبال بهترین استادکاران می‌گردید؛ پس روی ما حساب کنید. به محض درخواست برای بنایی ساختمان، شما در کوتاه‌ترین زمان به چندین بنای مجرب دسترسی پیدا می‌کنید و می‌توانید کارتان را از صفر تا صد به او بسپارید.

شرکت خدماتی خانه باما تضمین بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را برای مشتریان خود الزام میداند. با ارایه بهترین کیفیت مارا به دوستان خود معرفی کنید.

شرکت خدماتی خانه باما به خدمات بنایی نیز توجه ویژه ای دارد و با در اختیار داشتن معماران و بناهای متخصص و مجرب بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

خدمات بنایی ما را به طور کلی می توان به دو قسمت بنایی کلی و بنایی جزئی تقسیم کرد که به شرح آن می پردازیم .

ساخت یک ساختمان جدید یا تغییرات کلی ساختمان از قبیل دیوار چینی ، بتن ریزی ، سفت کاری ، سفید کاری ، کاشی کاری ، سرامیک ، نصب کاسه توالت و توالت فرنگی را بنایی کلی می نامند و خدمات فنی تهران با کمک مهندسین و معماران خود آمادگی عقد قرارداد ساخت و ساز در کلیه مناطق شهر تهران را دارد .

اما بنایی جزئی همانطور که از نامش پیداست بیشتر به امر ترمیم و بازسازی بخش های کوچکی از ساختمان گفته می شود .

بیشتر مواقع برای ما پیش می آید که در اثر رطوبت بخشی از گچ ساختمان ریخته و یا گوشه کاشی دستشوئی شکسته یا بلند می شود و یا در اثر ترکیدگی یا نشت لوله به قسمتی از بنا آسیب وارد شده که در این صورت می توانید با ما تماس بگیرید تا کارشناس مربوطه به محل اعزام و مشکل را رفع نماید .

از جمله خدماتی که در بنایی جزئی ارائه می گردد می توان به گچ کاری ، سیمان کاری ، نصب و تعویض سرامیک ، کاشی کاری ، نصب توالت فرنگی ، قیرگونی سرویس بهداشتی ، تخریب و جابجایی دیوار و … اشاره نمود .

اعلام قیمت براساس اطلاعات ارائه شده/ بازدید حضوری کارشناسان انجام می شود.