سنگ سابی و شستشوی کف

رضایت خانه با ما چون لایقش هستید
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست همکاری” آمادگی خود را جهت همکاری در حوزه های مختلف اعلام نمایید. همکاران ما پس از بررسی سوابق، مصاحبه و دریافت مدارک مرتبط در صورت تایید شما را در لیست همکاران ما براساس تخصص شما قرار می دهند.
شما می توانید از طریق فرم “ثبت درخواست کار” به سادگی و با چند کلیک درخواست خود را ثبت نمایید. همکاران ما در کمترین زمان ممکن هماهنگی لازم را با شما انجام خواهد داد تا نیازمندی شما به بهترین شکل ممکن توسط تیم متخصصین و خبرگان مجموعه “خانه باما” رفع گردد.

سنگ سابی یا ساب زدن سنگ از جمله خدمات ساختمان می باشد که به هنگام کدر یا خش دارشدن سنگ استفاده می شود . کفسابی به معنای سابیدن و جلا دادن سنگ می باشد که معمولا توسط افراد ماهر با دستگاه های سابزن انجام می شود و یک لایه از سنگ را که به مرور زمان کدر یا دارای ترک شده است را برمی دارد.. کفسابی انواع مختلفی دارد و برای سنگ های مختلف به دلیل ویژگی های خاص هر یک از سنگ ها، با روش های متفاوتی انجام می شود .

در صورتی که سابزن تجربه و اطلاعات دقیقی از نوع سنگ و نحوه سابزدن آن نداشته باشد ، احتمال اینکه به سنگ کف آسیب برساند وجود دارد . برای انجام خدمات کفسابی همیشه با شرکت های معتبر در این زمینه که از افراد ماهر و با تجربه در این زمینه استفاده می کنند، همکاری لازم را داشته باشید .چنانچه کفسابی به صورت دقیق و حرفه ای انجام شده باشد ، اثر فوق العاده ای را به همراه دارد . از این رو کفسابی یکی از مهم ترین خدمات ساختمانی محسوب می شود .

در شرکت خدماتی خانه با ما پرسنلی مجرب با بیش از 30 سال سابقه در صنعت سنگ سابی و کف سابی مشغول بکارند و تاکنون در پروژه های بزرگ اداری و ساختمانی حضور داشته و نمونه کارهای انجام شده جهت اطمینان از کیفیت و نحوه اجرا درهمین سایت قابل مشاهده است.

خدمات کفسابی از ابتدای بنای ساختمان و حتی زمانی که افراد در آن ساختمان مستقر می شوند کاربرد دارد. پس از اتمام ساخت ساختمان چه اداری یا مسکونی و حتی تجاری احتمال اینکه مواد مختلفی بر روی دیوار و کف آن ریخته شده باشد وجود دارد و برای تمیز کردن و جداکردن آن ها نیاز به مهارت خاصی است که توسط شرکت های کفسابی انجام می شود . یکی از خدمات کفسابی تمیزکاری این ساختمان ها پس از تمام شدن ساخت آن ها است که با کمک تجهیزات و افراد ماهر دراین زمینه بهترین نتیجه را به همراه دارد. استفاده از خدمات کفسابی زیبایی و جلوه خاصی را به بنا تازه تاسیس می دهد و همین امر به بازاریابی اجاره و فروش واحد های ساختمان کمک بسزایی را خواهد کرد .

چنانچه کف ساختمان سرامیک باشد و حتی به صورت روزانه تمیزکاری و از بین بردن کثیفی بر روی آن ها انجام شود بازهم با گذشت زمان به دلیل ایجاد خراش و یا ماندگاری بعضی از لکه ها بر روی آن نیاز به استفاده از خدمات کفسابی سرامیک دارد . استفاده از کف سابی سرامیک با توجه به لکه پذیربودن آن برای ایجاد جلوه و زیبایی هرچه بیشتر کف بسیاراهمیت دارد . در بعضی مواقع هزینه کفسابی از نظر افراد زیاد به نظر می رسد اما در مقایسه با هزینه های شستشوی و خرید و استفاده از مواد شوینده متفاوت برای موکت و فرش ،هزینه های کفسابی سرامیک مبلغ ناچیزی به حساب می آید .

از دیگر خدمات کفسابی ساختمان ساب زنی موزاییک نیز می باشد . از موزاییک بیشتر در مکان های عمومی و پر رفت و آمد استفاده می شود . پس از موزاییک کاری به دلیل ریختن سیمان اضافی و تکه های موزاییک مشکلاتی برای ساکنین ساختمان ایجادمی کند و از زیبایی کف نیز کاسته شود به همین دلیل از ساب زنی موزاییک که یکی از موارد پرکاربرد خدمات کفسابی محسوب می شود ، استفاده می شود .خدمات سنگ سابی به دلیل اهمیت بالای آن در ساختمان برای افراد اهمیت خاصی دارد و مورد توجه آن ها قرار می گیرد .سنگسابی انواع سنگ ها مانند گرانیت و کفسابی پارکت ها از جمله موارد مهمی است که نمی توان به سادگی ازآن چشم پوشی کرد زیرا با انجام خدمات مربوط به کفسابی زیبایی ساختمان چند برابر شده و جلوه و درخشندگی را به ساختمان خواهد داد.

افزایش کیفیت کار  و توجه به ارایه کمترین قیمت موجب رضایتمندی مشتریانمان شده است.

 • مشتری گرامی با استحضار میرساند قیمت های اعلام شده در سایت مربوط به متراژهای بالا بوده و درصورتیکه متراژ برآورد شده کمتر باشد ، قیمت ها متفاوت خواهد بود لذا درخصوص ارایه ابعاد و اطلاعات دقت فرمایید.
 • با توجه به هزینه جابجایی و انتقال ماشین آلات و ابزار های این خدمات ، خواهشمنداست در نهایی نمودن درخواست دقت فرمایید ، درصورت انصراف از درخواست در زمان حضور همکاران مبلغ100 هزار تومان بعنوان هزینه ایاب و ذهاب منظور گردیده و میبایست از طرف مشتری پرداخت گردد.
 • متخصصین ما در تمام ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به سئوالات شما میباشند.
 • قیمت اجرای کار ها بسته به عوامل ذیل تعیین قیمت میگردد:
 • متراژ محیط : برای انجام کفسابی هزینه بر اساس متر بالاتر می باشد.
 • تعداد زاویه ها و گوشه های سطح : تعداد گوشه های محیط در برآورد هزینه کف سابی تاثیر دارد. به عنوان مثال هزینه کفسابی یک سالن 30 متری مستطیلی شکل با هزینه کف سابی همان اتاق با تعداد گوشه های مختلف متفاوت می باشد.
 • محل کفسابی : اگر کف سابی و ساب زنی بیرون شهر انجام شود به دلیل هزینه رفت و برگشت قیمت آن بالاتر خواهد بود.
 • میزان پستی و بلندی سطح
 • کیفیت سنگ
 • نوع سطح
 • روش ساب زنی و کفسابی
 • نوع سنگ : دو نوع سنگ وجود دارد : 1. سنگ نرم 2. سنگ سخت
ردیف عنوان قیمت هر متر مربع
1 کف سابی و ساب کامل تمامی سنگ ها به جز گرانیت با بتنه 17هزارتومان
2 کف سابی و ساب کامل تمامی سنگ ها بارزین ایتالیایی 19 هزارتومان
3 کف سابی سنگ گرانیت با بتنه 42 هزارتومان
4 کف سابی سنگ گرانیت با رزین 48 هزارتومان
5 کف شویی 5 هزارتومان
6 ساب کامل موزاییک با بتنه 7 هزارتومان